Penerbangan Kuala Lumpur ke Hangzhou| Jan 27, 2018 (0 results)

Harga adalah untuk setiap orang dan termasuk cukai dan yuran.

Tapis
Disusun mengikut:
Harga (paling rendah)
  • Harga (paling rendah)
  • Berlepas (Terawal)
  • Ketibaan (Terawal)
  • Tempoh (Terpendek)
KUL HGH

Jan 27, 2018

We're checking the best price for you

15:30  KUL   00:50  HGH  +1hari

Lucky Air 8L840

Beijing Capital Airlines JD5194

Persinggahan

Lijiang

Tempoh

9h20m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 962

15:50  KUL   22:55  HGH 

Xiamen Airlines MF824

Persinggahan

Xiamen

Tempoh

7h5m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,142

10:30  KUL   18:15  HGH 

Cathay Dragon KA728

Cathay Dragon KA636

Persinggahan

Hong Kong

Tempoh

7h45m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,187

13:30  KUL   22:30  HGH 

Cathay Dragon KA732

Cathay Dragon KA622

Persinggahan

Hong Kong

Tempoh

9h


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,187

17:55  KUL   10:15  HGH  +1hari

Cathay Dragon KA734

Cathay Dragon KA626

Persinggahan

Hong Kong

Tempoh

16h20m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,248

09:00  KUL   18:05  HGH 

Shenzhen Airlines ZH9030

Shenzhen Airlines ZH9881

Persinggahan

Shenzhen

Tempoh

9h5m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,287

Hanya 3 tiket(s) tinggal

07:35  KUL   00:10  HGH  +1hari

China Southern Airlines CZ8404

China Southern Airlines CZ5152

Persinggahan

Changsha

Tempoh

16h35m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,783

18:10  KUL   09:50  HGH  +1hari

China Southern Airlines CZ3048

China Southern Airlines CZ3521

Persinggahan

Guangzhou

Tempoh

15h40m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,783

Hanya 1 tiket(s) tinggal

13:35  KUL   22:40  HGH 

China Southern Airlines CZ350

China Southern Airlines CZ3819

Persinggahan

Guangzhou

Tempoh

9h5m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 2,440

23:40  KUL   09:40  HGH  +1hari

Air China CA872

Air China CA1509

Persinggahan

Beijing

Tempoh

10h


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 2,698

23:40  KUL   10:55  HGH  +1hari

Air China CA872

Air China CA1595

Persinggahan

Beijing

Tempoh

11h15m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 2,698

08:40  KUL   18:15  HGH 

Cathay Dragon KA1300

Cathay Dragon KA636

Persinggahan

Hong Kong

Tempoh

9h35m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 3,873

Hanya 4 tiket(s) tinggal

14:25  KUL   22:30  HGH 

Cathay Dragon KA1302

Cathay Dragon KA622

Persinggahan

Hong Kong

Tempoh

8h5m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 3,873

Hanya 4 tiket(s) tinggal

Jadual penerbangan

Mengapa terbang dengan Ctrip?

Liputan Seluruh Dunia Penerbangan ke lebih daripada 5000 bandar
Jaminan Perkhidmatan Sehenti Harga dijamin sebaik bayaran sudah disahkan, tempahan dijamin selepas tiket dikeluarkan Ketahui lebih lanjut
Pembayaran yang selamat Sistem penempahan dan pembayaran yang mudah dan boleh dipercayai
Perjalanan di hujung jari anda Urus tempahan perjalanan dengan mudah melalui aplikasi, laman web atau telefon
Penerbangan > Hangzhou Penerbangan >  Penerbangan Kuala Lumpur ke Hangzhou