Penerbangan Hong Kong ke Xi'an

Nov 28, 2017

Mencari Penerbangan...

Hong Kong ke Xi'an

Nov 28, 2017

Penerbangan > Xi'an Penerbangan >  Penerbangan Hong Kong ke Xi'an

07:40  HKG   00:55  XIY  +1hari

Hong Kong Airlines HX336

Hainan Airlines HU7737

Persinggahan

Beijing

Tempoh

17h15m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 693

19:55  HKG   09:10  XIY  +1hari

Hong Kong Airlines HX304

Hainan Airlines HU7137

Persinggahan

Beijing

Tempoh

13h15m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 693

12:20  HKG   18:20  XIY 

Xiamen Airlines MF382

Xiamen Airlines MF8207

Persinggahan

Xiamen

Tempoh

6h


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 699

Hanya 1 tiket(s) tinggal

20:45  HKG   11:10  XIY  +1hari

Xiamen Airlines MF8016

Xiamen Airlines MF8217

Persinggahan

Xiamen

Tempoh

14h25m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 699

Hanya 1 tiket(s) tinggal

14:45  HKG   17:40  XIY 

China Eastern Airlines MU224

Terus

Tempoh

2h55m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 953

14:55  HKG   00:55  XIY  +1hari

Hong Kong Airlines HX312

Hainan Airlines HU7737

Persinggahan

Beijing

Tempoh

10h


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 968

11:20  HKG   18:20  XIY 

China Eastern Airlines MU766

China Eastern Airlines MU2895

Persinggahan

Nanjing

Tempoh

7h


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,041

17:10  HKG   00:45  XIY  +1hari

China Eastern Airlines MU596

China Eastern Airlines MU2380

Persinggahan

Hangzhou

Tempoh

7h35m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,041

18:45  HKG   09:35  XIY  +1hari

Shanghai Airlines FM846

China Eastern Airlines MU2335

Persinggahan

Shanghai

Tempoh

14h50m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,074

07:40  HKG   15:20  XIY 

Shanghai Airlines FM726

China Eastern Airlines MU292

Persinggahan

Shanghai

Tempoh

7h40m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,087

09:35  HKG   17:00  XIY 

Shanghai Airlines FM724

China Eastern Airlines MU2158

Persinggahan

Shanghai

Tempoh

7h25m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,087

13:40  HKG   20:55  XIY 

Shanghai Airlines FM702

China Eastern Airlines MU2166

Persinggahan

Shanghai

Tempoh

7h15m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,087

21:00  HKG   09:35  XIY  +1hari

Shanghai Airlines FM8234

China Eastern Airlines MU2335

Persinggahan

Shanghai

Tempoh

12h35m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,299

11:35  HKG   14:35  XIY 

Cathay Dragon KA946

Terus

Tempoh

3h


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,593

00:55  HKG   11:45  XIY 

Korean Air KE608

Korean Air KE807

Persinggahan

Seoul

Tempoh

10h50m


Butiran penerbangan

Ekonomi
Dasar tiket
MYR 1,646
kosongkan semua

Tapis

    Masa perlepasan

      Masa ketibaan

        Lapangan terbang pelepasan

          Lapangan terbang ketibaan

            Syarikat penerbanganDari

              Stopover cityDari

                Tempoh Persinggahan

                  Airline alliancesDari

                    Kelas

                    Jenis penumpang

                      Mengapa terbang dengan Ctrip?

                      • Liputan Seluruh Dunia

                        Penerbangan ke lebih daripada 5000 bandar

                      • Jaminan Perkhidmatan Sehenti

                        Harga dijamin sebaik bayaran sudah disahkan, tempahan dijamin selepas tiket dikeluarkan Ketahui lebih lanjut

                      • Pembayaran yang selamat

                        Sistem penempahan dan pembayaran yang mudah dan boleh dipercayai

                      • Perjalanan di hujung jari anda

                        Urus tempahan perjalanan dengan mudah melalui aplikasi, laman web atau telefon